ATRAKCJE

PLAŻE

Na terenie Kąpieliska znajdują się 3 plaże. Przy plaży głównej znajduje się wydzielona strefa z ratownikami wodnymi oraz mały brodzik dla dzieci. Obok plaży znajdują się punktu gastronomicznymi, sklepik z akcesoriami plażowymi, namiot gier i zabaw. W sezonie letnim obok plaży odbywają się bezpłatne zajęcia z zumby oraz animacje dla dzieci.


BASEN

Przy plaży nr 2 znajduje się duży basen 20x50m oraz mały brodzik dla dzieci. Basen otwarty jest codziennie w godzinach 10:00-18:00. Wejście na basen zawarte jest w cenie wejścia na kąpielisko. Obok basenu działa punkt gastronomiczny oraz punkt z kulami wodnymi.

ROWERKI WODNE

Rowerki wodne można wypożyczyć w restauracji / na tarasie przed restauracją zaraz przy wejściu głównym na kąpielisku. 

Koszt: 30 zł za godzinę.NAMIOT GIER I ZABAW

Namiot cyrkowy znajduje się przy głównej plaży, w namiocie jest m.in. dmuchany zamek, trampolina, domki, klocki, autka, tatuaże warkoczyki. Wejście na plac zabaw jest dodatkowo płatne: 0,5h 20 zł, 1h 25 zł.


PARK WODNY

Dmuchany park wodny znajduje się obok plaży głównej. Wejście na park wodny jest dodatkówo płatne ( 20 zł 15 min, 30 zł 30 min). Park otwarty codziennie w sezonie letnim  od 10:00 do 20:00.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/bayerpark/?locale=pl_PL


DESKI I QUADY ELEKTRYCZNE

Wodne deski znajdują się na plaży głównej obok parku wodnego. Koszt: 30 zł 20 min.

Quady elektryczne można wypożyczyć w pobliżu plaży głównej, za cyrkowym namiotem. Koszt 50 zł 30 min.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/Wodnadeskaelektryczna?locale=pl_PL


SKLEPIK PLAŻOWY

Sklepik plażowy zlokalizowany jest przy głównej plaży obok brodzika dla dzieci. W sklepiku są m.in. art. Plażowe, zabawki wodne, kremy do opalania, stroje, kapelusze, klapki.  

KULE WODNE

Dmuchane kule do chodzenia po wodzie znajdują się obok dużego basenu. Koszt: 15 zł 5 min, 20 zł 8 min. Warto sprawdzać aktualne konkursy.

Szczegóły: https://www.instagram.com/lecimywkulki_/?igshid=MzNlNGNkZWQ4Mg%3D%3D&fbclid=IwAR3tcpm2AF7P-AQexr...


PARK LINOWY

Park lonowy znajduje się obok wejścia głównego na Kąpielisko Chorwacja. Wejście na teren parku jest darmowe – można spacerować, korzystać a atrakcji na dole ( wodna poducha, mini trasa, piaskownica, domki drewniane, plac zabaw). Płatne jest wejście na trasy ( 30-40 zł za przejście na wybranej trasie).

Szczegóły: https://parklinowyjurkow.pl/


SPŁYW KAJAKOWY

Kajaki Dunajcem – spływ kajakowy rozpoczyna się na Kąpielisku Chorwacja w Jurkowie, 

kończy w Zakliczynie ( ok 2h) lub Tarnowie. Transport powrotny zapewnia organizator.

Szczegóły i cennik: https://kajakidunajcem.pl/ tel. +48 888 780 222