HOTEL ŁAZISKA ***

Hotel łaziska to obiekt położony nad  jeziorem Czchowskim, zaraz przy drodze głównej. Kompleks obejmuje 3 budynki z pokojami hotelowymi, restauracją, salą bankietową, barem, sauną, jacuzzi, salą zabaw, placami zabaw oraz małym basenem zewnętrznym. Wokół budynków znajduje się teren zielony z dużą ilością drzew i krzewów, z tarasu roztacza się malowniczy widok na jezioro i wzgórza. Goście hotelowi, po uzyskaniu opasek z recepcji, mają wstęp na nasze kąpielisko gratis.

https://hotellaziska.com.pl/                                                  tel: 723 110 110


CZTERY PORY ROKU

Domki Cztery Pory Roku to kompleks budynków znajdujący się przy drodze głównej w miejscowości Czchów. W jego ofercie znajdą Państwo domki całoroczne oraz apartamenty. Na terenie obiektu znajduje się plac zabaw, miejsce na ognisko oraz basen zewnętrzny.

http://www.booking-weekend.pl/                          tel: 880 006 666


NOVMI

Domki Novmi usytuowane są w miejscowości Biskupice Melsztyńskie – 450m od naszego kąpieliska. Na obiekcie znajdują się domki z 2 sypialniami, salonem, kuchnią i łazienką. Dla gości przeznaczony jest prywatny parking, taras, sprzęt do grillowania, piaskownice dla dzieci oraz basen.

https://m.facebook.com/NOVMI-Domki-letniskowe-397715843934353/?ref=page_internal&mt_nav=0                                                                  tel:  886 466 018

SALUTO

Agroturystyka Saluto składa się z apartamentu MODERN oraz 3 pokoi z łazienkami, łącznie 18 miejsc noclegowych. Wokół budynku znajduję się duży ogród z pawilonami, altanami, piaskownicą oraz boiskiem do gry. Obiekt posiada bezpłatny parking oraz nielimitowany Internet.

https://agrosaluto.blogspot.com/p/galeria.html    +48 530 786 580  

ZACISZE

Pensjonat Zacisze to obiekt położony w miejscowości Czchów. Znajdują się w nim pokoje z pięknym widokiem na okolice, sala bankietowa, altana grillowa, basen oraz boisko sportowe. Wokół budynku znajduje się duży ogród z wieloma kwiatami, krzewami i drzewami. Do dyspozycji gości oddany jest bezpłatny parking oraz darmowe wifi.

http://zaciszeczchow.pl/index.html  tel: +48 604 265 885